Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třída dorostu

7. 9. 2008

Krajská výstava 9.8.2008 Kladno

 Výstava nás zaskočila velkým chaosem, trochu se to odrazilo stresem u nás i u Ailinky. Maličko lépe se povedlo předvedení,ačkoliv prostor byl velmi stísněný. Vše se nám vynahradilo krásným ohodnocením a posudkem.

 

HODNOCENÍ

                      Posudek                             

         Rozhodčí    

 VN 1

 6,5 měsíční fena ve všech proporcích odpovídá standardu, nůžkový chrup, velmi dobrý postoj i pohyb. Má velkou perspektivu.  p. Josef Němec

 

 

Mezinárodní výstava 31.8.2008 Mladá Boleslav

 Velmi pěkně strávený den plný slunečného počasí, psů a bezva lidiček, prostě pohoda. Snad proto se nám vydařilo i předvedení v kruhu a byli jsme nadšeni z nádherného posudku a hodnocení.

 

HODNOCENÍ

                                       Posudek                                               

        Rozhodčí      

 VN 1

 7měsíční fena odpovídá věku, hlava správně modelovaná, nůžkový skus, hrudník odpovídá věku, rovná hřbetní linie, ocas správně nasazen i nesen, úhlení HK i PK korektní, pravidelný pohyb, srst odpovídá věku.  p.Petr Řehánek

 

 

 

 

Krajská výstava 6.9.2008 Rybníky u Dobříše

Další zkušenosti jsme sbírali při slunečném dni na travnatém kruhu u Dobříše. Byli jsme zvědaví na hodnocení avizovaného maďarského rozhodčího. Toho však nahradil zástupce SR. Musím velice pochválit úžasný přístup tohoto rozhodčího, který nás zaujal už na MVP v Boleslavi ( tehdy hodnotil jiná plemena ). Dokáže vyzdvihnout klady psů tak, že jimi převýší jeho nedostatky, tudíž každý odchází s pocitem, že má toho "nej" psa, ačkoliv nezíská třeba titul. Opravdu je tento pán na svém místě a rozhodně jeho krátký, stručný a výstižný komentář ke svým hodnocením, které směřoval jak pro majitele, tak pro diváky, nás nadchl. Těšíme se na další show.

 

 HODNOCENÍ

                    Posudek                    

       Rozhodčí        

 VN 1

 dobrá hlava, správný hřbet, dobré zaúhlení končetin, výborný pohyb  p.Tibor Havelka

 

 

Náhledy fotografií ze složky Výstavy, zkoušky