Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde jsme byli - ve zkratce

25. 8. 2008

Kde jsme byli...

 

 24. května

 

koněčně už na cvičák v Rakovníku

 přivítání bylo bouřlivé, na Ailinku až trochu moc hrrr, ale ustála to. Nejvíc ji okouzlily tunely agility...tak uvidíme, jak to půjde dál...

 14. června

socializacně - výcviková akce s Pavlou, setkání s hovi sourozenci, moc prima den, hry, cvičení, stopování, měření se a společný oběd...Ailinka vyváděla a byla snad nejdivočejší ze všech.

 29. června

setkání s obediencí v Úhonicích u Prahy. Setkání bylo úžasné,i když tam byla Ailinka jediný hovawart,ale byli jsme chválení, což nás moc moc hřálo u srdíčka. Pochytili jsme pro nás nové metody nácviku přivolání a povelu "K noze". Bohužel jsme nemohli zůstat do konce kvůli malému páníčkovi,který již neměl trpělivost a navíc byl ještě marodný. Ale stálo to za to a Ailinka byla svělá!

12. července

cvičení v Rakovníku - po dlouhé době jsme byli zas mezi asi 20ti hafíky a trénovali poslušnost a probíhání překážek, což Ailinku moc baví. A musím říct, že je opravdu šikovná a chválená. Ke konci už byla unavená,ale o to víc jsem ji chválila, tak pak probíhala tunel už sama,jen abych ji nějak odměnila.